q Weryfikacja - e-rasowy.pl

Platforma e-rasowy.pl powstała, by pomóc potencjalnym, nowym właścicielom w poszukiwaniu rasowego pupila z międzynarodowym rodowodem.
Na naszej platformie będą publikowane tylko ogłoszenia zwierząt, należących do związków/federacji, które podlegają pod:

FCI
WCF
CFA
TICA
FIFe

W myśl naszej idei tylko zwierzęta z wielopokoleniowym, udokumentowanym rodowodem gwarantują pochodzenie naszego pupila, a tym samym potwierdzają jego rasowość.
Dlatego też, korzystając z naszej platformy nie musisz sprawdzać, filtrować, zastanawiać się czy dana hodowla oferująca swoje maluchy należy do międzynarodowej organizacji.
Możecie czuć się u nas bezpiecznie, to my za Was dokonujemy rzetelnej weryfikacji.

Należy zaznaczyć, że dane hodowli są podane do publicznej informacji na stronach związku/federacji, a co za tym idzie…są ogólnodostępne!!!

By uniknąć sytuacji podszycia się innych osób pod daną hodowlę, każdy hodowca publikujący ogłoszenia na platformie e-rasowy.pl jest zobowiązany do przedstawienia certyfikatu/dokumentu potwierdzającego przynależność do związków/federacji podlegających pod :

FCI
WCF
CFA
TICA
FIFe

Nasz wykwalifikowany zespół dokona sprawdzenia każdej hodowli, która zechce dodać swoje ogłoszenia na platformie e-rasowy.pl.
Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować przyszłym właścicielom pupili, że wybrana przez niego hodowla należy do związku/federacji podlegającego pod międzynarodową organizację .

U nas możesz czuć się w pełni bezpieczny i pewny, że znajdziesz swojego ukochanego rasowego czworonoga.


Przy każdej zweryfikowanej hodowli będzie widniała zielona ikonka symbolizująca pomyślną weryfikacje.


Jeżeli przy nazwie hodowli nie ma ikonki

oznacza to, że przebiega proces weryfikacji. Nie martw się , do 24h od publikacji ogłoszenia każda hodowla zostanie zweryfikowana.
Weryfikacja hodowcy będzie dokonana w najszybszym możliwym czasie, lecz nie dłużej niż 24h.
Wiemy, jak cenny jest czas hodowcy, dlatego nasz zespół pracuje 7 dni w tygodniu, by sprostać waszym oczekiwaniom.

W przypadku niepomyślnej weryfikacji zarówno ogłoszenie jak i profil hodowli zostanie usunięty tymczasowo z platformy, do czasu uzyskania dodatkowych informacji.

Pozdrawiamy
Zespół e-rasowy.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.