Witaj na platformie e-rasowy! 

To miejsce, gdzie przyszły opiekun znajdzie tylko rasowe psy i koty, pochodzące z profesjonalnych i legalnych hodowli należących do międzynarodowych organizacji.

Skąd wiemy ile wysiłku, pasji, a nawet łez wymaga prowadzenie profesjonalnej hodowli? Ponieważ e-rasowy powstało z inicjatywy hodowcy zrzeszonego  w ZKwP, posiadającego psy FCI od ponad 20 lat!

Kupuj świadomie lub adoptuj!

Naszą misją jest stworzenie bezpiecznej społeczności, łączącej Hodowców prowadzących hodowle z pasji i miłości do danej rasy z odpowiedzialnymi przyszłymi opiekunami

Chcemy promować rasowe czworonogi i edukować społeczeństwo na temat tego, dlaczego warto posiadać pupila z wielopokoleniowym rodowodem.

Będziemy edukować i przypominać, że tylko wielopokoleniowy rodowód potwierdza pochodzenie oraz rasowość twojego pupila!

Hodowco! Na naszym portalu możesz czuć się bezpieczny – nikt nie podszyje się pod Ciebie i Twoją hodowle.

Każdy Hodowca ogłaszający się na e-rasowy jest skrupulatnie weryfikowany pod kątem przynależności do ZKwP /FCI, CFA, WCF, FIFe, TICA.

Na naszym portalu nie ma miejsca na ogłoszenia stowarzyszeń, które nie podlegają pod międzynarodowe federacje! Wszystkie ogłoszenia (a zatem – i zwierzęta) pochodzą ze sprawdzonych i zweryfikowanych hodowli, z wyżej wymienionych związków/federacji.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.